česky русский

Advokátní servis

Spolupracujeme s několika advokátními kancelářemi najednou – kvůli dostatečné transparentnosti jak pro nás, tak i pro klienta, při vyhotovení úvěrových smluv klient vždy zná všechny podmínky úvěru.

Při vybírání advokátních kanceláří jsme pečlivě prověřovali renomé a dlouhotrvající stabilitu daných advokátních kanceláří na maximální možnou danou hranici.

Jelikož se jedná ve většině případů o obchody v řádech statisíců a převyšujících u některých obchodů i několika milionové částky, je výběr renomovaných advokátních kanceláří pro nás prioritou.

Spolupráce s notářskými úřady je totožná jako u advokátních kanceláří. Transparentnost, bezpečnost, férové jednání od začátku až do konce daného úvěru.

Nepoužíváme žádné nepřehledné smlouvy, ani rozhodčí doložky. Žádné malé písmenka u podmínek u úvěrových smluv.

Transparentnost je naše priorita…. Přesvědčte se sami….

Vaše SYSTEMA KONEXE s.r.o. Tel.: 466 654 321,Tel.: 469 315 734,Tel.: 800 163 163

                                                     info@systema-konexe.cz

Aplikace ke stažení zdarma :

Prodej Pohledávku
App Store Google Play

Online Tipař
App Store Google Play

 

 

Vážení obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, o zprovoznění našich nových webových stránek. Adresy našich webů:

 

                       

Novinky

Další nový makléř, aktuální číslo 302!

5.6.2017 Další nový makléř v našich řadách, přidáš se i ty? ti nejlepší makléři spolupracují s námi... pro-maklere.cz SYSTEMA KONEXE s.r.o. Počet přihlášených makléřů klesl, ale za to jsou kvalitnější. více...

Překonána hranice 582 webů !

28.3.2017 Jste Makléř nebo finanční poradce s dlouholetou praxí v oboru ale bez zkoušek u ČNB?! Třeba jen nemáte střední odborné vzdělání s Maturitou? A nebudete moc vykonávat vaše dosavadní povolání či živnost díky novelizaci zákona o zprostředkování a poskytování makléřských a finančních služeb? více...