česky русский

Nabídka spolupráce

Společnost SYSTEMA KONEXE s.r.o. Vám jako realitní kanceláři nebo makléři nabízí možnost spolupráce.

Nabízíme Vám zajímavé přivýdělky jako "Tipaři"

Pohodlně a ze své kanceláře on-line :-)

Vše se děje elektronickou cestou. Po dohodě a podpisu tipařských smluv se společností SYSTEMA KONEXE s.r.o. dostane realitní kancelář nebo makléř přístupový kód do systému vedený na těchto webových stránkách.

Po vložení všech vyžadovaných dokumentů do online-systému na webu si může RK nebo spolupracující makléř kontrolovat stav zadaného obchodního případu již online a to vždy po přihlášení do online-systému. A dál bude v pohodlí své kanceláře zadávat nové "neřešitelné obchody" do systému o které se postaráme my.A to vše, za cenu že dáte "tip" vyplníte čtyři řádky a dáte odeslat.

Společnost SYSTEMA KONEXE s.r.o. má na zpracování a prověření reálnosti zobchodování daného případu 7dní. Tato doba je dostatečná k tomu aby se posoudil stav možného obchodu. Samozřejmostí je součinnost spolupracující RK, makléře tak i klientů, k doplnění jakýchkoliv potřebných informací. Není výjimkou ale i delší potřebný čas k posouzení složitějších vámi natipovaných obchodů.

Po zrealizování obchodu z naší strany nebo našich partnerů a dceřiných společností  dochází k vyplacení odměny za kvalitní "tip" dle schématu který je vždy připojen k tipařské smlouvě.

 Nezapomeňte na to, že dostáváte peníze za každý a to i "špatný" tip!

 

Aplikace ke stažení zdarma :

 

Prodej Pohledávku
App Store Google Play

Online Tipař
App Store Google Play

 

Vážení obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, o zprovoznění našich nových webových stránek. Adresy našich webů:

                       

 

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

* Pole musí být vyplněno.

Odesláním tohoto formuláře tímto dobrovolně uděluji společnosti SYSTEMA KONEXE s.r.o. souhlas   k tomu, aby moje osobní údaje, konkrétně jméno, příjmení, datum narození, adresu trvalého bydliště, emailovou adresu, telefonní číslo, IP adresu a další informace uložené v souborech cookies, jakož i údaj o druhu marketingové kampaně, v jejíž souvislosti byly tyto údaje získány, automatizovaným způsobem zpracovávala po dobu neurčitou za účelem pozdějšího využití k zpřístupňování marketingových materiálů a jiných obchodních sdělení SYSTEMA KONEXE s.r.o., jakož i jejích zákazníků a jiných smluvních partnerů, a to s využitím i výše uvedených elektronických kontaktů. Odhlásit odebírání novinek a obchodních sdělení SYSTEMA KONEXE s.r.o. lze zasláním žádosti na info@pardubice-exekuce.cz. Dále prohlašuji, že mnou poskytnuté údaje jsou pravdivé a že jsem byl(a) ze strany SYSTEMA KONEXE s.r.o. informován(a) o tom, že tyto výše specifikované osobní údaje budou zpracovávány k výše uvedeným účelům a že mě SYSTEMA KONEXE s.r.o. též poučila o tom, že poskytnutí výše uvedených osobních údajů je dobrovolné, jakož i o mém:

(I) právu na přístup k osobním údajů,

(II) právu na opravu osobních údajů,

(III) právu požadovat od společnosti SYSTEMA KONEXE s.r.o. jakožto správci osobních údajů vysvětlení v případě podezření, že ke zpracování osobních údajů dochází v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem (zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na výše uvedený účel zpracování),

(IV) právu požadovat odstranění protiprávního stavu, zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů, a

(V) právu obrátit se v případě uvedeného podezření či odmítnutí odstranění uvedeného protiprávního stavu na Úřad pro ochranu osobních údajů.

 

       Společnost  SYSTEMA KONEXE  s.r.o. je registrována u UOOU pod číslem : 00048772

 

 

 

Novinky

Další nový makléř, aktuální číslo 302!

5.6.2017 Další nový makléř v našich řadách, přidáš se i ty? ti nejlepší makléři spolupracují s námi... pro-maklere.cz SYSTEMA KONEXE s.r.o. Počet přihlášených makléřů klesl, ale za to jsou kvalitnější. více...

Překonána hranice 582 webů !

28.3.2017 Jste Makléř nebo finanční poradce s dlouholetou praxí v oboru ale bez zkoušek u ČNB?! Třeba jen nemáte střední odborné vzdělání s Maturitou? A nebudete moc vykonávat vaše dosavadní povolání či živnost díky novelizaci zákona o zprostředkování a poskytování makléřských a finančních služeb? více...